Jsme více než registrační systém.

Poskytnout Vám jednoduchou a zároveň efektivní registraci návštěvníků na Vaše akce nebo události je jedním z našich hlavních cílů. Conbri je ale více než registrační systém. Jsme kompletní řešení pro vaši událost.

Profesionální webová stránka pro Vaši událost nebo akci.

Conbri vytváří moderní webovou stránku Vaší události. Vytváří krásnou registrační stránku, která zaujme smysly vašich návštěvníků. Do srozumitelné administrace jednoduše vložíte všechny vaše cenné informace a Conbri za Vás automaticky vytvoří atraktivní webovou stránku. Vaše informace zobrazíme přehledně také na jakémkoli mobilním zařízení. Až 81% vašich návštěvníků vyhledává informace pomocí svého mobilního telefonu, s námi je můžete snadněji oslovit. Navíc pro vyhledávače je mobilní verze webové stránky prvořadou prioritou. Vaše události budou u nás zářit a budou preferované v výsledcích vyhledávání. Registrace návštěvníků na vaše akce se stává skutečně efektivní. Oslovte s námi všechny své potenciální klienty. Jako pořadatel konferencí, školení, kurzů nebo dalších událostí si zasloužíte profesionální registrační systém, který si zamilujete.

Dobré jméno pořadatele.

Jsme přesvědčeni, že vaše dobré jméno, značka a vaše reputace je přinejmenším stejně důležitá jako vámi pořádané konference a jiné akce. U nás jsou všechny vaše události seskupeny pod Váš osobní profil pořadatele. Vaši návštěvníci mají možnost se s vámi detailněji seznámit. Budujete si s námi i vaše dobré jméno a značku. Víme, že za každou akcí, událostí, konferencí, kurzem nebo seminářem stojí skuteční lidé. Představte se potenciálním klientům. Řekněte jim kdo jste, čemu věříte a jak jim můžete pomoci. Dejte svým návštěvníkům důvod k registraci na vaše akce. Vytvořte si u nás zdarma svůj osobní profil pořadatele a začněte svou značku budovat již dnes.

Vše srozumitelně, rychle a odkudkoli.

15 let webových zkušeností jsme přetvořili do srozumitelné administrace. U nás vás nečeká složitý registrační systém. Naopak je naší prioritou naprostá jednoduchost při zachování skutečně funkčního řešení. Pouze několik desítek minut a máte vše hotovo. Ušetříme vám čas nejen při vytváření programu vaší akce, prodeji vstupného, správy sponzorů nebo řečníků.

Naše administrace je také optimalizována pro vaše mobilní zařízení a nejste proto limitováni svou aktuální polohou. Ať už jste právě kdekoli, můžete své registrované návštěvníky informovat o případných změnách v programu, prezentujících nebo cokoli si vaše událost vyžaduje.

Kompletní registrační řešení pro vaše akce.

Při vytváření našich funkcí, jsme mysleli na různé typy událostí. Náš systém je možné jednoduše upravovat a vytvářet tak vlastní specifické sekce. Pokud máte ve svém programu cvičitele jógy, nebo prezentující firmy, můžete je přidat pod vlastním názvem i doplňujícím popisem. Stejné úpravy lze udělat s programem, vstupenkami, sponzory nebo kontakty. V Conbri lze tak jednoduše vytvořit profesionální webovou stránku konference, školení, kurzu, semináře, nebo jakékoli jiné akce. U nás můžete vytvořit registraci pro vaše cvičení, workshopy nebo jiné setkání. Meze se u nás nekladou a vždy Vám rádi vyjdeme vstříc.