B2B marketing - Získávání nových zákazníků pomocí digitálních nástrojů

Úterý, 8. 10. 2019  16:00

B2B marketing - Získávání nových zákazníků pomocí digitálních nástrojů

Zveme Vás na  Apple juice meeting  na téma: B2B marketing - Získávání nových zákazníků pomocí digitálních nástrojů.

Tématem Vás provede profesionál v oblasti digitální a marketingové strategie firem Filip Štroch.

Zajímáte se o B2B marketing a chcete vědět, jak vytvořit efektivní systém, díky kterému budete získávat nové kontakty automaticky? A to ještě 365 dní v roce a za zlomek nákladů, které byste běžně vydali za veletrh či nové katalogy?

Filip Vám ukáže, jak vytvořit efektivní digitální strategii pro získávání nových kontaktů. Dozvíte se, pomocí kterých digitálních nástrojů jste schopni identifikovat potenciální zákazníky a na praktických příkladech si osvojíte způsoby, jak tato nová spojení zaujmout. Budete vědět, jak nastavit kritéria a cíle pro oslovování potenciálních klientů a v neposlední řadě si předvedeme, jak tyto kontakty metodicky přeměňovat ve věrné zákazníky. To vše se zřetelem na efektivní využívání časových, lidských i finančních zdrojů.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět  o našich zásadách při ochraně osobních údajů a účelu zpracování osobních údajů více,  přečtěte si zde v dokumentu.

Řečníci

Filip Štroch

Filip má silné průmyslové zázemí a více než 8 let zkušeností v mezinárodním marketingu. Pracoval na digitální strategii firem jako je Atlas Copco, Rocketbook nebo TonerPartner. V posledních letech pracoval na 30 digitálních projektů firem z oblasti B2B i B2C, také vyučoval na Slezské Univerzitě v Opavě. Jeho specializací je marketingová automatizace, e-mail a messenger marketing.

Pro účast na akci se registrujte zde

Událost již proběhla.

Kontakt

Místo konání:

Centrum podpory inovací , Kovork

Studentská 6202/17
70800 Ostrava