Balíček úspěšného studenta - pro studium

#mlynskaradi

Středa, 20. 3. 2019  11:00

Balíček úspěšného studenta - pro studium

Studentský život s sebou nese sice řadu povinností, ale také nespočet výhod. Zvládáte držet svůj stres na uzdě? Využíváte výhody statusu studenta na maximum? To a mnohem více se dozvíte na workshopu Poradenského centra OU, který je rozdělen na 2 bloky: pro studium (20.3.) a pro život (27.3.)Obě setkání budou v Univerzitní knihovně a její S-zóně. Časově počítejte 11:00 - 13:30.

Pro studium - potkáte kariérní poradkyni a studijního poradce. Témata se budou věnovat efektivnímu učení, plánování času a zvládnutí studijních povinností.

Osobně se během dvoudenního balíčku potkáte s celou partou z Mlýnské: kariérní poradkyní Lenkou L., psycholožkou Pavlínou, studijním poradcem Karlem a sociálně-právní poradkyní Lenkou C., kteří se s vámi podělí o cenné tipy a doporučení, jak úspěšně zvládnout vysokoškolské studium.

Chcete se přihlásit i na část pro život?

Řečníci

Lenka Caletková

Lenka C. je naše sociálně-právní poradkyně, která řeší záležitosti spojené se studiem jako stipendia, ubytování.

Karel Kočner

Karel je náš jediný kolega, řeší studijní poradenství. Změna oboru, možnosti studia, nerozhodnutí uchazeči - to jsou jeho témata.

Pavlína Jablonská

Pavlína je naše psycholožka, která studentům ráda pomáhá s adaptací na VŠ, psychohygienou, osobními obtížemi.

Lenka Lapišová

Lenka L. je naše kariérní poradkyně. Studentům i absolventům pomáhá najít silné stránky, rozvíjet dovednosti a podporuje je při hledání správné kariérní cesty.

Balíček úspěšného studenta

Získáváte jednu židli v S-zóně a několik hodin ve společnosti našich poradců.

Událost již proběhla.

Kontakt

Místo konání:

S-zóna, Univerzitní knihovna OU

Bráfova 3
70200 Ostrava

Pořadatel