Chatboti a messenger marketing

Úterý, 23. 10. 2018  
Ostrava, KOVORK

Chatboti a messenger marketing

Zveme vás na další Apple juice meeting tentokrát na téma Chatboti a messenger marketing. Tématem Vás provede zkušený profesionální markeťák v oblasti digitální a marketingové strategie firem Filip Štroch.


Filip Vám poradí jak pomocí chatbotů “rozpovídat” své stávající klienty a nebo naopak oslovit a získat ty nové - automatizovaně! Na praktických příkladech Vám ukáže, jak messenger marketing pomáhá zvyšovat konverze v e-commerce, či získávat kontakty v offline prostředí B2B. A co takhle připravit virální soutěž, nebo HR kampaň? To vše, spolu se zakomponováním do Vaší digitální strategie a tipy, kterým nejčastějším chybám se vyvarovat.Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů a účelu zpracování osobních údajů, přečtěte si zde v dokumentu.

Řečníci

Filip Štroch

Filip má silné průmyslové zázemí a více než 8 let zkušeností v mezinárodním marketingu. Pracoval na digitální strategii firem jako je Atlas Copco, Rocketbook nebo TonerPartner. V posledních letech pracoval na 30ce digitálních projektů firem z oblasti B2B i B2C, také vyučoval na Slezské Univerzitě v Opavě. Jeho specializací je marketingová automatizace, e-mail a messenger marketing.

Pro účast na akci se registrujte zde

Událost již proběhla.

Kontakt

Místo konání:

KOVORK

Studentská 6202
708 00 Ostrava