GREEN LIGHT Startup Show 2019

Čtvrtek, 28. 2. 2019  15:00

GREEN LIGHT Startup Show 2019

Tříměsíční startup akcelerátor se chýlí ke konci. Týmy během této doby podstoupily intenzivní přípravu na podnikání formou praktických workshopů a individuálních konzultací. Jaké podnikatelské nápady letos účastníci rozvíjeli v GREEN LIGHT Akcelerátoru? A jak se připravili na svou první velkou prezentaci?

Přijďte podpořit své favority, načerpat inspiraci pro rozjezd svého podnikání a seznámit se se startupovou scénou Moravskoslezského kraje.

V porotě letos zasedne novinář Miloš Čermák, Lenka Kučerová a Miloš Lukačka. 

Více informací o programu naleznete zde na webových stránkách. 

Těšíme se na Vás. 


Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů a účelu zpracování osobních údajů, přečtěte si zde v dokumentu.Porota

Miloš Čermák

šéfredaktor serveru Ihned.cz, moderátor, technologický blogger, standup komik a nadšenec do startupů.

Miloš Lukačka

Miloš se věnuje spravování a investování do malých a středních firem, mezi které spadají i startupy. Zajímají jej především B2B startupy, kterým umí v rámci své skupiny Praegon Capital smysluplně pomoci a najít partnery. Zaměřuje se především na německy mluvící trhy.

Lenka Kučerová

Start-upům se věnuje prakticky celou svou kariéru. Začínala v CzechInvest, kde byla mimo jiné jedním z iniciátorů vzniku programu CzechAccelerator, který dodnes podporuje začínající podnikatele v rozvoji. Je spoluzakladatelkou organizace StarLift, která hledá vycházející podnikatelské hvězdy a pomáhá jim s rozjezdem. Lenka je nositelkou ocenění Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellow 2017. Jak sama říká, jednou z jejích životních vášní je inspirovat a motivovat lidi, aby měnili svět k lepšímu.

Program

Čtvrtek, 28. 2. 2019

Open doors
15:00 16:00

šatna, občerstvení, káva

Zahájení a prezentace akcelerovaných projektů
16:00 18:00, NA1
Přestávka
18:00 18:30, NA1
Light Show Pyroterra a vyhlášení vítězů
18:30 19:00, NA1
AFTER PARTY a networking
19:00 23:00

Pro účast na akci se registrujte zde

Událost již proběhla.

Kontakt

Místo konání:

aula VŠB – TU Ostrava

17. listopadu
708 00 Ostrava