GREEN LIGHT Startup Show 2020

Čtvrtek, 27. 2. 2020  13:00

GREEN LIGHT Startup Show 2020


Tříměsíční startup akcelerátor se chýlí ke konci.  Týmy během této doby podstoupily intenzivní přípravu na podnikání formou praktických workshopů a individuálních konzultací. Jaké podnikatelské nápady letos účastníci rozvíjeli v GREEN LIGHT Akcelerátoru? A jak se připravili na svou první velkou prezentaci?

Přijďte podpořit své favority, načerpat inspiraci pro rozjezd svého podnikání a seznámit se se startupovou scénou Moravskoslezského kraje.  

Novinky! 

inveSTORE 

 "Speed dating" pro investory a podnikatelské projekty z našeho kraje. Akce je pro veřejnost uzavřená, pokud se chcete účastnit, kontaktujte koordinátorku Green Light Terezu Mučkovou - tereza.muckova@vsb.cz.

Veletrh start-upů 

Veletrh je určen pro podnikatelské projekty, které se chtějí prezentovat, chtějí sdílet a být součástí startupové komunity Moravskoslezského kraje. Cílem akce je vytvořit nejlepší podmínky pro vznik spolupráce a získání nových kontaktů. Pokud se veletrhu chcete účastnit, kontaktujte koordinátorku Green Light Terezu Mučkovou - tereza.muckova@vsb.cz.

Informace  

Na Startup show si budete moci zakoupit občerstvení, které zajistí ostravské  MeryJane bistro (platba bude možná i kartou), kávičku od Laura Coffee.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů a o účelu zpracování osobních údajů, přečtěte si zde v dokumentu. 


Porota

Lenka Kučerová

start-upům se věnuje prakticky celou svou kariéru. Začínala v CzechInvest, kde byla mimo jiné jedním z iniciátorů vzniku programu CzechAccelerator, který dodnes podporuje začínající podnikatele v rozvoji. Je spoluzakladatelkou organizace StarLift, která hledá vycházející podnikatelské hvězdy a pomáhá jim s rozjezdem. Lenka je nositelkou ocenění Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellow 2017. Jak sama říká, jednou z jejích životních vášní je inspirovat a motivovat lidi, aby měnili svět k lepšímu.

Miloš Lukačka

se věnuje spravování a investování do malých a středních firem, mezi které spadají i startupy. Zajímají jej především B2B startupy, kterým umí v rámci své skupiny Praegon Capital smysluplně pomoci a najít partnery. Zaměřuje se především na německy mluvící trhy.

Miloš Čermák

působil například v Reflexu nebo Lidových novinách, od roku 2013 do roku 2019 byl šéfredaktorem online verze Hospodářských novin. Od června 2019 pracuje pro Seznam Zprávy.

Program

Čtvrtek, 27. 2. 2020

inveSTORE
13:00 15:30, NA2

uzavřená událost pro investory a podnikatelské projekty.

Veletrh startupů
15:30 17:00, předsálí NA1
Zahájení a prezentace akcelerovaných projektů
17:00 18:30, NA1
Přestávka
18:30 19:00, předsálí NA1
Vyhlášení vítězů
19:00 19:30, NA1
Afterparty a networking
19:30 00:00, NA2

Pro účast na akci se registrujte zde

Událost již proběhla.

Kontakt

Místo konání:

Aula VŠB-TU Ostrava

17. listopadu
70800 Ostrava