Jak se vyhnout častým chybám nejen začínajících akvaristů

Sobota, 26. 3. 2016  14:00

Jak se vyhnout častým chybám nejen začínajících akvaristů

"Nějak se mi to akvárko nedaří... Nedaří se rybičkám, rostlinkám, zatímco šneků máme mraky... A co s tou zpropadenou řasou? Co mám dělat, aby se vše dařilo?"

Znáte to? :) Akvaristické začátky ale nemusí být těžké. Přijďte na úvodní workshop! Společně se v malých skupinkách podíváme, jak se vypořádat s nejčastějšími problémy, které potrápí mnoho nejen začínajících akvaristů. Kromě interaktivního workshopu budeme mít prostor také pro individuální poradenství, probereme Vaše konkrétní přání a vyřešíme problémy tak, aby i Vám Vaše Veselé rybičky dělaly jen radost!


Workshop probíhá ve více termínech (opakováních). Místa se rychle plní, proto neváhejte, vyberte si pro Vás nejvhodnější termín a přihlašte se ještě dnes! Rezervace Vašeho místa je platná ihned po připsání vstupného na účet. Platbu za vstupné je nutné uhradit nejpozději do 5 pracovních dní od registrace.  V případě jakýchkoliv otázek napište zprávu na FB - www.facebook.com/veselerybicky/ nebo na info@veselerybicky.cz. Těším se na setkání s Vámi!Pořadatel

Úterý 22. 3. 17:00

Impact Hub Brno - Cyrilská 7, Žlutá zasedačka. Občerstvení samozřejmostí.

Událost již proběhla.

Sobota 26. 3. 14:00

Impact Hub Brno - Cyrilská 7, Zelená zasedačka. Občerstvení samozřejmostí.

Událost již proběhla.

Kontakt

Místo konání:

Impact Hub Brno

Cyrilská 7
602 00 Brno