JAK BUDOVAT BRAND

Čtvrtek, 27. 6. 2019  16:00

JAK BUDOVAT BRAND

Další Apple juice meeting bude na marketingové téma: Jak budovat brand?

Na neformálním setkání přivítáme markeťačku, lektorku a ambasadorku skupiny  #HolkyzMarketingu -  Vendulu Margaretis Rechovou. 

Budování značky je v době performance marketingu mnohdy odstaveno na druhou kolej. Jak si ale můžete pomoct k tomu, aby váš marketing byl komplexní a zvolili jste si tu správnou strategii? O tom, jak může fungovat budování značky skrze různorodé marketingové nástroje a hlavně, že lovebrand se dá vybudovat nejen v B2C businessu, ale také v B2B, si budeme povídat na dalším setkání. 

Na neformální setkání bude navazovat na prázdninový jednodenní workshop - Jak budovat brand. 

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů a účelu zpracování osobních údajů, přečtěte si zde v dokumentu.

Řečníci

Vendula Margaretis Rechová

V marketingu si našla zalíbení už na střední škole. Vyzkoušela si mnoho marketingových odvětví - PR, event management, social media management, budování značky atp. Mimo to se věnovala mentoringu studentských firem. Nyní pomáhá s nastavením marketingových strategií firmám i jednotlivcům a primárně působí jako CMO ve společnosti Skladon.

Pro účast na akci se registrujte zde

Událost již proběhla.

Kontakt

Místo konání:

Centrum podpory inovací

Studentská 6202/17
70800 Ostrava