Konzultační den 2

Úterý, 29. 8. 2017  

Konzultační den 2

Nosíte v hlavě podnikatelský nápad, ale ne a ne jej pořádně rozběhnout? Máte opět šanci jej probrat se zkušenými mentory z univerzitního Centra podpory inovací. Po celý den vám budou k dispozici a zároveň zjistíte, jak vám můžeme pomoci v našem novém programu GREEN LIGHT Start. Po úspěšném prvním konzultačním dni, který proběhl na konci července vám opět nabízíme možnost nezávazné konzultace. Zarezervujte si své místo ještě dnes!

GREEN LIGHT Start je nový šestiměsíční program, který je určen pro úplné podnikatelské nováčky. Ve Startu vám poskytneme pomoc a vedení a nasměrujeme vás na cestě od nápadu k produktu nebo službě ověřené zákazníky. Náplní programu je zejména individuální mentoring a koučink, ve kterém se společně zaměříme především na tyto oblasti:

  • Motivace
  • Talent a týmová práce
  • Vize
  • Zákazníci
  • Potřeby
  • Řešení/produkt/služba

Více o programu GREEN LIGHT Start na greenlight.vsb.cz.

Řečníci

Andrea Šimoníková

Andrea se zaměřuje na vedení projektových týmů v soukromé i veřejné sféře. Zabývá se podporou rozvíjení nápadů k podnikání a dokáže vyhledávat příležitosti k jejich finanční i nefinanční podpoře u zajímavých partnerů. Věří, že každý nápad si zaslouží pozornost, ale také čas k jeho uzrání.

Jan Adam Plaček

Honza má dlouholeté zkušenosti s vedením obchodních týmů, rozvojem vztahů se zákazníky vč. zahraničních, poradenství v oblasti businessu, ale také z vlastního podnikání. V rámci Podnikatelského inkubátoru VŠB-TUO rozvíjí vztahy s firmami, propojuje a vyhledává nové příležitosti.

Jan Jůzl

Mentor podpory podnikání a programu Green Light.
Motivuje a pomáhá studentům v realizaci vlastních podnikatelských záměrů. Každoročně vede akcelerační program Green Light a aktivně studentům představuje možnosti vlastního podnikání.
Mimo to také sám podniká.

9:00

Událost již proběhla.

9:30

Událost již proběhla.

10:00

Událost již proběhla.

10:30

Událost již proběhla.

11:00

Událost již proběhla.

11:30

Událost již proběhla.

Více o programu

Kontakt

Místo konání:

Podnikatelský inkubátor VŠB-TU Ostrava

Studentská 6202
708 00 Ostrava