Posilovna mozku zvaná EEG Biofeedback

Čtvrtek, 12. 3. 2020  09:00

Posilovna mozku zvaná EEG Biofeedback

Stres, nesoustředěnost, problémy s učením, špatná paměť – potíže, které zná snad každý student. EEG Biofeedback je lékařská a psychologická metoda, která na základě snímání mozkových vln umožňuje regulovat činnost mozku. Dlouhodobý a pravidelný trénink mozku pomocí této metody tak vede k harmonizaci mozkových vln, díky čemuž dochází k celkovému zklidnění a zlepšení soustředění, paměti i učení.

Co vás čeká?

  • Seznámení s  principem a průběhem terapie EEG Biofeedback,
  • praktická ukázka neurotechnologií,
  • zjistíte, jaký je rozdíl mezi mapou mozku a tréninkem mozku,
  • naučíte se, jaké jsou druhy mozkových vln
  • a dozvíte se, komu může metoda pomoci.


Čas: 9:00 –10:00

Workshop je zdarma pro studenty OU.

Na workshop bezprostředně navazuje praktická část, na kterou je možné se přihlásit zde: https://www.conbri.com/event/posilovna-mozku-zvana-eeg-biofeedback-individualni-minikonzu


Pokud je vámi vybraný workshop již plně obsazen, nezoufejte. Napište nám zprávu pomocí kontaktního formuláře níže a v ní uveďte své JMÉNO, PŘÍJMENÍ, E-MAILOVOU ADRESU, TELEFONNÍ ČÍSLO A STUDIJNÍ ČÍSLO. V případě, že se některý z účastníků odhlásí, dáme vám vědět.

Řečníci

Bc. Iva Kramolišová

Iva Kramolišová vystudovala dvouoborové studium Psychologie a sociální práce na Masarykově univerzitě v Brně. Třetím rokem pracuje v psychologické poradně NEURON, kde propojuje klasické poradenství s moderními poznatky z oblasti neurotechnologie. Zaměřuje se na práci s dětmi i s dospělými.

Posilovna mozku zvaná EEG Biofeedback

Událost již proběhla.

Kontakt

Místo konání:

S-zóna, Univerzitní knihovna

Bráfova 3
70200 Ostrava

Pořadatel