Právní minimum pro start-upy a začínající podnikatele.

Úterý, 26. 3. 2019  16:00

Právní minimum pro start-upy a začínající podnikatele.

Druhý Apple juice meeting roku 2019 bude na téma: Právní minimum pro start-upy a začínající podnikatele. 

V kostce bude řečeno, vše co potřebujete vědět, aby se vaše podnikání rozjelo správným směrem. Dále vás odborníci upozorní, kterým chybám se vyhnout, na co si dát pozor a jak nastavit procesy ve firmě tak, abyste se za rok se společníkem nepoprali nebo aby si vás konkurence nenamazala na chleba. Obchodní společnosti, ochranné známky, smlouvy, daně a vše co vás bude zajímat z práva.

3 ADVOKÁTI je progresivní advokátní kancelář se specializací na start-upové a korporátní právo. Moderním pojetím advokacie bojují proti advokátním stereotypům. Srozumitelně, inovativně a s důrazem na pro klientský a férový přístup.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů a účelu zpracování osobních údajů, přečtěte si zde v dokumentu.


Řečníci

Mgr. Martin Čajka

Kdyby se Martin nestal advokátem, byl by úspěšným byznysmenem. Svědčí o tom jeho angažování v úspěšných projektech Realizace dotací s.r.o., kde pomáhá firmám dosáhnout na dotace z EU nebo IVVA – volejbalové asociace pořádající mezinárodní turnaje ve volejbale. Nápady na efektivní řešení Martin vymýšlí nejen pro své klienty, ale i jako tvůrce hry ve fotbale, který je jeho celoživotní vášní.

Mgr. Martin Hykel

Martinovou specialitou je obchodní právo. Advokátské zkoušky totiž skládal jako vedoucí pobočky zahraniční kanceláře V4Legal. Obchodní korporace, vstupy podnikatelů na trh, akvizice a fúze, tím žil. Po večerech v kanceláři, na obchodních cestách a často i o víkendech. Martin se práce nebojí, své o tom ví ostatně i Eskymáci na Aljašce, kde trávil léta za svých studií porcováním lososů nebo návštěvníci jedné vyhlášené restaurace ve Washingtonu DC, kde 6 měsíců pracoval po zisku magisterského titulu.

Pro účast na akci se registrujte zde

Událost již proběhla.

Kontakt

Místo konání:

Centrum podpory inovací

Studentská 6202/17
70800 Ostrava