STARTUP SPEED DATE

Nečekejte na velkého zaměstnavatele. Propojte se s mladými, nadějnými startupy!

Úterý, 28. 4. 2015  15:00
Ostrava - Poruba, Studentská 6202/17

STARTUP SPEED DATE

Nechcete svůj život prožít v korporaci? Chcete se raději přidat do týmu některého z rozjíždějících se startupů? Baví Vás IT, grafika, marketing anebo úplně něco jiného?

Událost na Facebooku: http://bit.ly/FB-speed-date

Po skončení akce můžete vyrazit rovnou na další startupovou akci: Startup Turné, které se koná od 17 hod na Fakultě elektrotechniky a informatiky. Více informací:
http://startupturne.cz

Účastnící se startupy

CONBRI

Systém pro pořadatele událostí, seminářů, školení. Spojující jednoduchou tvorbu moderní webové stránky akce a kompletní rezervační systém. Conbri navíc vytváří profil pro každého pořadatele a buduje tak jeho důležitou reputaci.

COPYCAT

Plugin pro e-shopy zabraňující robotickému kopírování obsahu. Cílem je ochránit texty, fotografie, ale i další obsah jako jsou výprodejové akce, informace o zboží apod. e-shopů, které se vylepšováním svého obsahu snaží získat konkurenční výhodu, o kterou by jeho snadným kopírováním snadno přišly.

DATY

Služba, která vás informuje o důležitých změnách u vašich zákazníků či konkurence.

Dobrehodnoceni.cz

WEB platforma, která nabízí prostor klientům realitních makléřů k umísťování zkušeností s prací makléřů. Platforma složí zejména zájemcům o prodej nemovitosti k orientaci v kvalitě jednotlivých makléřů.

Driwhel

Elektrický skateboard, který změní způsob osobní dopravy.

PresentiGO

Prezentační software, který propojuje klasické prezentace s 3D objekty takovým způsobem, že obchodní zástupci mohou prezentovat komplexní informace přímo z tabletu.

Kosheek

Sociální síť pro nakupování, která spojuje běžný nákup se sdílením zážitků s ostatními.

MonkeyData

Analytický nástroj pro e-shopy a online projekty, který analyzuje a přehledně zobrazuje data z více než 20 zdrojů. Automaticky a bez práce.

NITTA Systems

Specialista na vývoj a dodávky komplexních řešení založených na rozpoznávání RZ vozidel.

Tomorrow Magic

Webová cestovatelská služba umožňující nákup výhodného kompletního euro-výletu. Výhodou Tomorrow Magic je to, že řeší celý balíček služeb, který obsahuje letenku, ubytování, dopravu z a na letiště, zohledňuje počasí a body zájmu v destinaci.

4vision

Řešení, které umožňuje slepým a zrakově postiženým lidem svobodnější pohyb po okolí. Řešení je založeno na hardware (senzory pro mapování prostoru a navigace) a software (mobilní aplikace, která udílí uživateli do instrukce do sluchátek).

Program

Úterý, 28. 4. 2015

STARTUP SPEED DATE
15:00 17:00, KOVORK, Podnikatelský inkubátor

Několikaminutový networking jednotlivých startupů a zájemců o vstup do startup světa.

Vstup zdarma

Událost již proběhla.

Kontakt

Místo konání:

Studentská 6202/17

Ostrava-Poruba
708 00 Ostrava - Poruba