Startupová scéna od A do Z

Pondělí, 16. 10. 2017  10:00
Ostrava - Poruba, Aula VŠB-TUO, NA2

Startupová scéna od A do Z

Zveme Vás na jedinečnou přednášku Michaela Brody, zakladatelem investiční skupiny Delta Capital, a.s., který vystoupí v Aule VŠB-TUO (místnost NA2) se svou přednáškou na téma Startupová scéna od A do Z v rámci Kariérního týdne VŠB-TUO

Michael Broda Vám během své dvouhodinové přednášky představí životní cyklus startupů od nápadů až k jejich realizaci, upozorní na rizika, kterým můžete čelit v začátcích vlastního podnikání. Padnou i doporučení, jak předejít zneužití vašeho nápadu na startup. Nedílnou součástí bude také otázka financování a proces získávání investora.


Řečníci

Michael Broda MSc., MBA

vedl společnost CE Wood, kde řídil přes 5000 zaměstnanců. Je zakladatelem a současným předsedou dozorčí rady investiční skupiny Delta Capital, a.s., věnuje se projektům v oblasti managementu buy-out, buy-in. Aktivně řídí Delta Ventures, která se zaměřuje na investice do startupů. Má praxi ve finančním odvětví (bankovnictví, deriváty, asset management), krizovém řízení, řízení lidí a vyrovnávacích procesech. Aktuálně pracuje na rozjezdu několika start-up projektů. Je vedoucí osobou pro investice v rámci licence investičních společností udělené Českou národní bankou.

Pro účast na akci se registrujte zde

Událost již proběhla.

Kontakt

Místo konání:

Aula VŠB-TUO, NA2

17. listopadu 2172/15
70833 Ostrava - Poruba