Typologie lidí o lidech pro lidi

Středa, 13. 11. 2019  16:00

Typologie lidí o lidech pro lidi

Opakování úspěšného Apple juice meetingu Typologie lidí o lidech a pro lidi, proběhne letos po druhé v Centru podpory inovací VŠB-TUO. 

Na neformálním setkání přivítáme pana Zdeňka Vondru, který nám bude povídat o lidech, o naslouchání a umění nehladit proti srsti. 

Jednoduše rozpoznatelná typologie lidí, snadno aplikovatelná v praxi i osobním životě. Posluchači obvykle odchází s pocitem, že už se nemusí tolik divit chování lidí kolem sebe a nepřemýšlí o těch druhých v módu jak by se měli chovat. 

Nadšenými účastníky těchto seminářů jsou obchodníci a lídři, kteří potřebují prodat svojí vizi a myšlenku.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů a účelu zpracování osobních údajů, přečtěte si zde v dokumentu.

Řečníci

Zdeněk Vondra

přednáší o obchodě a práci s lidmi od roku 1998. Každý den dělá to, co učí a díky tomu je uvěřitelný. Hlavní témata jsou vyhledávání zdrojů, nábor a headhunting, zavádění a realizace motivačních adaptačních procesů, motivace a komunikace s podřízenými i nadřízenými pracovníky. Přináší do firem svých klientů důvěru, porozumění, efektivitu a zisk. Pracuje tvrdě, s úsměvem a benevolencí.

Pro účast na akci se registrujte zde

Událost již proběhla.

Kontakt

Místo konání:

Centrum podpory inovací VŠB-TUO

Studentská 6202/17
70080 Ostrava