WORKSHOP Jak budovat brand

Středa, 31. 7. 2019  09:00

WORKSHOP Jak budovat brand

První letošní workshop bude na marketingové téma: Jak budovat brand. 

Brand. Značka. V dnešní době něco, co definuje vás, vaši firmu nebo firmu, pro kterou pracujete. V marketingu je důležité nezapomínat na její budování. Budování brandu je v době výkonnostního marketingu stavěno na druhou kolej. 

O tom, jak se správně postavit k budování značky, na co nezapomínat a co je kromě marketingu samotného důležité, si povíme na workshopu s Vendulou Margaretis Rechovou. 

Workshop bude zaměřený na vaši konkrétní značku, kterou chcete budovat. Bude veden interaktivní formou, zkusíte si vypracovat strategii a plán, který pak budete moc implementovat do budování vaší značky.


Informace o platbě a workshopu

Prosím o provedení platby přes bankovní účet.  Vstupné v tomto případě není možné hradit na místě. 

Registrace je závazná.

Minimální počet registrovaných pro otevření workshopu je 8 osob. V případě, že se workshop nebude konat, peníze vám budou vráceny. 


 Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů a účelu zpracování osobních údajů, přečtěte si zde v dokumentu. 



Řečníci

Vendula Margaretis Rechová

V marketingu si našla zalíbení už na střední škole. Vyzkoušela si mnoho marketingových odvětví - PR, event management, social media management, budování značky atp. Mimo to se věnovala mentoringu studentských firem. Nyní pomáhá s nastavením marketingových strategií firmám i jednotlivcům a primárně působí jako CMO ve společnosti Skladon.

Program

Středa, 31. 7. 2019

Registrace
08:30 09:00, Centrum podpory inovací VŠB-TUO, místnost 231
Workshop
09:00 13:00, Centrum podpory inovací VŠB-TUO, místnost 231
— Vendula Margaretis Rechová

Pro účast na akci se registrujte zde

Zbývá míst: 8

990 Kč

(Registrace otevřena do 29. 7., 22:00)

Kontakt

Místo konání:

Centrum podpory inovací

Studentská 6202/17
70800 Ostrava

Pořadatel